Шабастівка, Шабастовка, Shabastivka

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Шабастівка, Шабастовка, Shabastivka » Рідний край » Ландшафтний дизайн і ремонт подвір’я


Ландшафтний дизайн і ремонт подвір’я

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Здрастуйте! Шукаю майстрів або компанію, яка виконує комплексні роботи з ландшафтного дизайну та ремонту подвір’я будинку . Хочеться, щоб вони врахували всі наші побажання. Чи є в когось особистий досвід співпраці?

0

2

Здрастуйте! Для комплексних робіт з ландшафтного дизайну та ремонту подвір’я вашого будинку рекомендую звернутися до Modern Construction, яка має великий досвід у будівництві зокрема виконує ремонт будинків у Києві та області, включно з благоустроєм прилеглих територій. Вони не лише врахують усі ваші побажання, але й запропонують професійні рішення для створення гармонійного і функціонального простору навколо вашого дому. Modern Construction відома своєю увагою до деталей та здатністю інтегрувати ландшафтний дизайн з архітектурними особливостями будівлі, забезпечуючи креативні та практичні рішення. Вони працюють з кваліфікованими ландшафтними дизайнерами та будівельниками, що гарантує якісне виконання всіх робіт, від зонування території до встановлення декоративних елементів та систем поливу.

https://modernconstruction.com.ua/images/remont/dom/dizayn-chastnogo-doma-1.jpeg

0


Вы здесь » Шабастівка, Шабастовка, Shabastivka » Рідний край » Ландшафтний дизайн і ремонт подвір’я